767161181GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161181GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767161181GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767161181GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1032 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767161181GP
Tau Wae 767161181GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102930 pcs Pepa Raraunga 767161181GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Ētahi Ingoa 767-161-R180P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 15
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767161182GPTR13
767161182GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 94632 pcs
Tikiake: 767161182GPTR13.pdf
RFQ
767161181G
767161181G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 180 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5822 pcs
Tikiake: 767161181G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 15K OHM 16SOIC
Tikiake: 767161153GPTR13.pdf
Tikiake: 767161183G.pdf
767161154GP
767161154GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 150K OHM 16SOIC
Tikiake: 767161154GP.pdf
Tikiake: 767161182GP.pdf
767161181GPTR13
767161181GPTR13
Tikiake: 767161181GPTR13.pdf
Tikiake: 767161182G.pdf