767161104GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767161104GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767161104GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 767161104GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767161104GPTR13
Tau Wae 767161104GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95545 pcs Pepa Raraunga 767161104GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767161121G
767161121G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5706 pcs
Tikiake: 767161121G.pdf
RFQ
767161102GPTR13
767161102GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 100791 pcs
Tikiake: 767161102GPTR13.pdf
RFQ
Tikiake: 767161121GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
Tikiake: 767161104G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC