767143821GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143821GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767143821GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767143821GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767143821GP
Tau Wae 767143821GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89861 pcs Pepa Raraunga 767143821GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 820
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 820 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767143684GP
767143684GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 81400 pcs
Tikiake: 767143684GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 93010 pcs
Tikiake: 767143820GP.pdf
RFQ
767143821GPTR13
767143821GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 820 OHM 14SOIC
Tikiake: 767143821GPTR13.pdf
767143820GPTR13
767143820GPTR13
Tikiake: 767143820GPTR13.pdf
767143821G
767143821G