767143334GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143334GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767143334GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767143334GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767143334GPTR13
Tau Wae 767143334GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80540 pcs Pepa Raraunga 767143334GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
767143390GPTR13
767143390GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 104412 pcs
Tikiake: 767143390GPTR13.pdf
RFQ
767143390G
767143390G
I roto i te taonga: 5782 pcs
Tikiake: 767143390G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14SOIC
Tikiake: 767143391GPTR13.pdf
767143334GP
767143334GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 330K OHM 14SOIC
Tikiake: 767143334GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC
Tikiake: 767143333G.pdf