767143203GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767143203GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767143203GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767143203GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767143203GPTR13
Tau Wae 767143203GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96366 pcs Pepa Raraunga 767143203GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 20k
Mana Ma te Mea 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
767143220GP
767143220GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 92666 pcs
Tikiake: 767143220GP.pdf
RFQ
767143220GPTR13
767143220GPTR13
I roto i te taonga: 83584 pcs
Tikiake: 767143220GPTR13.pdf
RFQ
767143221G
767143221G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Tikiake: 767143221G.pdf
Tikiake: 767143221GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
Tikiake: 767143220G.pdf
Tikiake: 767143221GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel