767141681GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141681GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767141681GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767141681GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767141681GP
Tau Wae 767141681GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101205 pcs Pepa Raraunga 767141681GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 680
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 13 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 680 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767141683GP
767141683GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 68K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 103388 pcs
Tikiake: 767141683GP.pdf
RFQ
767141681G
767141681G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 680 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4696 pcs
Tikiake: 767141681G.pdf
RFQ
767141681GPTR13
767141681GPTR13
Tikiake: 767141681GPTR13.pdf
Tikiake: 767141682G.pdf
767141564GPTR13
767141564GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 560K OHM 14SOIC
Tikiake: 767141564GPTR13.pdf
Tikiake: 767141682GPTR13.pdf
Tikiake: 767141683G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 68 OHM 14SOIC