767141274GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141274GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767141274GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767141274GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767141274GP
Tau Wae 767141274GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82557 pcs Pepa Raraunga 767141274GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 270k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 270k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
767141274G
767141274G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5993 pcs
Tikiake: 767141274G.pdf
RFQ
767141272GPTR13
767141272GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 2.7K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 99604 pcs
Tikiake: 767141272GPTR13.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 33 OHM 14SOIC
Tikiake: 767141330G.pdf
767141273GP
767141273GP
Tikiake: 767141273GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC