767141221GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141221GP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767141221GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767141221GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767141221GP
Tau Wae 767141221GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71552 pcs Pepa Raraunga 767141221GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 220
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Ētahi Ingoa 767-141-R220P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 13
Te maha o nga toka 14 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
767141220GPTR13
767141220GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 22 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 89607 pcs
Tikiake: 767141220GPTR13.pdf
RFQ
767141221GPTR13
767141221GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC