767141102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
767141102GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 767141102GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 767141102GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 767141102GPTR13
Tau Wae 767141102GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98282 pcs Pepa Raraunga 767141102GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Raupapa 767 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 13 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.093" (2.36mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
767141104GPTR13
767141104GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 100K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 96052 pcs
Tikiake: 767141104GPTR13.pdf
RFQ
767141101G
767141101G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5475 pcs
Tikiake: 767141101G.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG 266POS .025 VERT SMD
I roto i te taonga: 745 pcs
Tikiake: 767140-7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC
Tikiake: 767141102G.pdf
767141101GP
767141101GP
Tikiake: 767141101GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC
Tikiake: 767141103GP.pdf
Tikiake: 767141101GPTR13.pdf