766163684GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163684GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163684GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163684GPTR13
Tau Wae 766163684GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68598 pcs Pepa Raraunga 766163684GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 680k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 680k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163820GPTR7
766163820GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 93755 pcs
Tikiake: 766163820GPTR7.pdf
RFQ
766163820GPTR13
766163820GPTR13
I roto i te taonga: 59482 pcs
Tikiake: 766163820GPTR13.pdf
RFQ
766163684G
766163684G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163684G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 68K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163683G.pdf
Tikiake: 766163684GPTR7.pdf
766163684GP
766163684GP