766163564GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163564GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163564GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163564GPTR13
Tau Wae 766163564GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72166 pcs Pepa Raraunga 766163564GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 560k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163564GP
766163564GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 81879 pcs
Tikiake: 766163564GP.pdf
RFQ
766163564GPTR7
766163564GPTR7
I roto i te taonga: 98132 pcs
Tikiake: 766163564GPTR7.pdf
RFQ
766163680G
766163680G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 68 OHM 16SOIC
Tikiake: 766163680G.pdf
Tikiake: 766163680GPTR7.pdf
Tikiake: 766163564G.pdf
766163680GPTR13
766163680GPTR13
Tikiake: 766163680GPTR13.pdf
Tikiake: 766163680GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 56K OHM 16SOIC