766163474GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163474GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163474GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163474GPTR13
Tau Wae 766163474GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60752 pcs Pepa Raraunga 766163474GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 470k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 470k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163474GP
766163474GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 91481 pcs
Tikiake: 766163474GP.pdf
RFQ
766163510GPTR13
766163510GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 66440 pcs
Tikiake: 766163510GPTR13.pdf
RFQ
766163474G
766163474G
Tikiake: 766163474G.pdf
766163473GPTR7
766163473GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 47K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163473GPTR7.pdf
Tikiake: 766163473G.pdf
Tikiake: 766163473GP.pdf
Tikiake: 766163510GPTR7.pdf
Tikiake: 766163473GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 510 OHM 16SOIC