766163334GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163334GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163334GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163334GPTR13
Tau Wae 766163334GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74046 pcs Pepa Raraunga 766163334GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766163390GPTR13
766163390GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 63092 pcs
Tikiake: 766163390GPTR13.pdf
RFQ
766163390GP
766163390GP
I roto i te taonga: 84772 pcs
Tikiake: 766163390GP.pdf
RFQ
766163391G
766163391G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC
Tikiake: 766163391G.pdf
766163334GPTR7
766163334GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163334GPTR7.pdf
Tikiake: 766163334GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC
Tikiake: 766163333G.pdf
Tikiake: 766163333GPTR7.pdf
Tikiake: 766163333GPTR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel