766163332GP
Hua Hua
Tau Wae: 766163332GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163332GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
49 pcs
98 pcs
147 pcs
294 pcs
539 pcs
1029 pcs
5047 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163332GP
Tau Wae 766163332GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65507 pcs Pepa Raraunga 766163332GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tube
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa 766-163-R3.3KP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo Aratau Isolated
Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
766163331GPTR13
766163331GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 61563 pcs
Tikiake: 766163331GPTR13.pdf
RFQ
766163331G
766163331G
I roto i te taonga: 5524 pcs
Tikiake: 766163331G.pdf
RFQ
766163332GPTR7
766163332GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC