766163272GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163272GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163272GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163272GPTR13
Tau Wae 766163272GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56142 pcs Pepa Raraunga 766163272GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.7k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 8 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.7k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163273G
766163273G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5151 pcs
Tikiake: 766163273G.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 4466 pcs
Tikiake: 766163272G.pdf
RFQ
766163273GPTR13
766163273GPTR13
Tikiake: 766163273GPTR13.pdf
766163272GPTR7
766163272GPTR7
Tikiake: 766163272GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC
766163272GP
766163272GP