766163221GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163221GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163221GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163221GPTR13
Tau Wae 766163221GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60741 pcs Pepa Raraunga 766163221GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 220
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 220 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766163222GPTR13
766163222GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 70105 pcs
Tikiake: 766163222GPTR13.pdf
RFQ
766163222GP
766163222GP
I roto i te taonga: 93357 pcs
Tikiake: 766163222GP.pdf
RFQ
766163221G
766163221G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC
Tikiake: 766163221G.pdf