766163123GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766163123GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163123GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163123GPTR7
Tau Wae 766163123GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91700 pcs Pepa Raraunga 766163123GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 12k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 12k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163124G
766163124G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4651 pcs
Tikiake: 766163124G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5791 pcs
Tikiake: 766163123G.pdf
RFQ
766163122GPTR13
766163122GPTR13
Tikiake: 766163122GPTR13.pdf
766163122GPTR7
766163122GPTR7
Tikiake: 766163122GPTR7.pdf
766163123GP
766163123GP