766163111GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766163111GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 110 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766163111GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766163111GPTR13
Tau Wae 766163111GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 110 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62694 pcs Pepa Raraunga 766163111GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 110
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 110 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766163120GP
766163120GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 12 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 88296 pcs
Tikiake: 766163120GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 110 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 96576 pcs
Tikiake: 766163111GP.pdf
RFQ
766163105G
766163105G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC