766161823GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161823GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161823GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161823GPTR13
Tau Wae 766161823GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73220 pcs Pepa Raraunga 766161823GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 82k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 82k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766163000XP
766163000XP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 95277 pcs
Tikiake: 766163000XP.pdf
RFQ
766161823GP
766161823GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 82K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 95069 pcs
Tikiake: 766161823GP.pdf
RFQ
766161824GPTR7
766161824GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC
Tikiake: 766161824GPTR7.pdf
766161823G
766161823G