766161564GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161564GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161564GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161564GPTR13
Tau Wae 766161564GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63748 pcs Pepa Raraunga 766161564GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 560k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766161564GP
766161564GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 560K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 96268 pcs
Tikiake: 766161564GP.pdf
RFQ
766161563G
766161563G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 5611 pcs
Tikiake: 766161563G.pdf
RFQ
766161680GPTR7
766161680GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
Tikiake: 766161680GPTR7.pdf
766161563GPTR13
766161563GPTR13
Tikiake: 766161563GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC