766161473GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766161473GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161473GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161473GPTR7
Tau Wae 766161473GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86126 pcs Pepa Raraunga 766161473GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa Q8475904
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 15
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766161473G
766161473G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 6005 pcs
Tikiake: 766161473G.pdf
RFQ
766161474GP
766161474GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 79724 pcs
Tikiake: 766161474GP.pdf
RFQ