766161470GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161470GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161470GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161470GPTR13
Tau Wae 766161470GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54989 pcs Pepa Raraunga 766161470GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766161471G
766161471G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 6031 pcs
Tikiake: 766161471G.pdf
RFQ
766161394GP
766161394GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 89801 pcs
Tikiake: 766161394GP.pdf
RFQ
Tikiake: 766161471GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 16SOIC
Tikiake: 766161472G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC