766161393GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161393GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161393GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161393GPTR13
Tau Wae 766161393GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60191 pcs Pepa Raraunga 766161393GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 39k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 39k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766161393G
766161393G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 4562 pcs
Tikiake: 766161393G.pdf
RFQ
766161392GPTR13
766161392GPTR13
I roto i te taonga: 68820 pcs
Tikiake: 766161392GPTR13.pdf
RFQ
Tikiake: 766161392G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 47 OHM 16SOIC