766161270GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 766161270GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161270GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161270GPTR7
Tau Wae 766161270GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89840 pcs Pepa Raraunga 766161270GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 15 Te maha o nga toka 16
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766161224GP
766161224GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 220K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 92411 pcs
Tikiake: 766161224GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 99788 pcs
Tikiake: 766161271GP.pdf
RFQ
766161272G
766161272G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC
Tikiake: 766161272G.pdf
766161271GPTR13
766161271GPTR13
Tikiake: 766161271GPTR13.pdf
Tikiake: 766161271G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 27 OHM 16SOIC