766161184GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161184GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161184GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161184GPTR13
Tau Wae 766161184GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61551 pcs Pepa Raraunga 766161184GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 180k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766161184GPTR7
766161184GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 90674 pcs
Tikiake: 766161184GPTR7.pdf
RFQ
766161184GP
766161184GP
I roto i te taonga: 101102 pcs
Tikiake: 766161184GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
Tikiake: 766161201GP.pdf
766161184G
766161184G
Tikiake: 766161184G.pdf
766161201GPTR13
766161201GPTR13
Tikiake: 766161201GPTR13.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC
Tikiake: 766161202G.pdf
Tikiake: 766161201GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC