766161105GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766161105GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC
Ngā Rauemi: 766161105GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766161105GPTR13
Tau Wae 766161105GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70730 pcs Pepa Raraunga 766161105GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766161105GPTR7
766161105GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 86959 pcs
Tikiake: 766161105GPTR7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 120 OHM 16SOIC
I roto i te taonga: 92479 pcs
Tikiake: 766161121GPTR7.pdf
RFQ
766161121G
766161121G
Tikiake: 766161121G.pdf
766161105GP
766161105GP
Tikiake: 766161105GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC