766143470GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143470GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143470GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143470GPTR13
Tau Wae 766143470GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67268 pcs Pepa Raraunga 766143470GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143470GP
766143470GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 104073 pcs
Tikiake: 766143470GP.pdf
RFQ
766143471G
766143471G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4973 pcs
Tikiake: 766143471G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143394GP.pdf
766143394GPTR7
766143394GPTR7
Tikiake: 766143394GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC