766143393GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 766143393GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143393GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143393GPTR13
Tau Wae 766143393GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64645 pcs Pepa Raraunga 766143393GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 39k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 39k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766143392GP
766143392GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 89921 pcs
Tikiake: 766143392GP.pdf
RFQ
766143393GPTR7
766143393GPTR7
I roto i te taonga: 91564 pcs
Tikiake: 766143393GPTR7.pdf
RFQ
766143470G
766143470G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 47 OHM 14SOIC
Tikiake: 766143470G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143394G.pdf