766143332GP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 766143332GP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143332GP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143332GP
Tau Wae 766143332GP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94432 pcs Pepa Raraunga 766143332GP.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tube
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766143331GPTR7
766143331GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 84817 pcs
Tikiake: 766143331GPTR7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 33 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 92752 pcs
Tikiake: 766143330GPTR7.pdf
RFQ
766143332GPTR7
766143332GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143332GPTR7.pdf
766143333GP
766143333GP
Tikiake: 766143333GP.pdf
766143331G
766143331G
Tikiake: 766143331G.pdf
766143332GPTR13
766143332GPTR13
Tikiake: 766143332GPTR13.pdf