766143270GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 766143270GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143270GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143270GPTR13
Tau Wae 766143270GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59642 pcs Pepa Raraunga 766143270GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 27
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 27 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766143270GPTR7
766143270GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 92803 pcs
Tikiake: 766143270GPTR7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 100110 pcs
Tikiake: 766143224GPTR7.pdf
RFQ
766143270GP
766143270GP
Tikiake: 766143270GP.pdf
766143272G
766143272G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143272G.pdf
Tikiake: 766143224G.pdf
766143271GPTR13
766143271GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC
Tikiake: 766143271GPTR13.pdf
Tikiake: 766143224GPTR13.pdf