766143220GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143220GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143220GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143220GPTR13
Tau Wae 766143220GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63770 pcs Pepa Raraunga 766143220GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143203GPTR13
766143203GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 65156 pcs
Tikiake: 766143203GPTR13.pdf
RFQ
766143220GP
766143220GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 95573 pcs
Tikiake: 766143220GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Tikiake: 766143221GPTR13.pdf
Tikiake: 766143203GP.pdf
766143222G
766143222G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143222G.pdf
766143203GPTR7
766143203GPTR7
Tikiake: 766143203GPTR7.pdf
Tikiake: 766143221GPTR7.pdf
Tikiake: 766143203G.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel