766143202GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143202GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143202GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143202GPTR13
Tau Wae 766143202GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60570 pcs Pepa Raraunga 766143202GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143220G
766143220G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4488 pcs
Tikiake: 766143220G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC