766143184GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143184GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143184GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143184GPTR13
Tau Wae 766143184GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71996 pcs Pepa Raraunga 766143184GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180k
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 180k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143183G
766143183G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5492 pcs
Tikiake: 766143183G.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 5292 pcs
Tikiake: 766143184G.pdf
RFQ
766143183GPTR7
766143183GPTR7
Tikiake: 766143183GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
766143183GPTR13
766143183GPTR13
Tikiake: 766143183GPTR13.pdf
766143184GP
766143184GP
Tikiake: 766143184GP.pdf
Tikiake: 766143201GPTR7.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC