766143181GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143181GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143181GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143181GPTR13
Tau Wae 766143181GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65290 pcs Pepa Raraunga 766143181GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 180
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143181GPTR7
766143181GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 88416 pcs
Tikiake: 766143181GPTR7.pdf
RFQ
766143182G
766143182G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 1.8K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4501 pcs
Tikiake: 766143182G.pdf
RFQ
766143180GP
766143180GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 18 OHM 14SOIC
Tikiake: 766143180GP.pdf
766143180GPTR13
766143180GPTR13
Tikiake: 766143180GPTR13.pdf