766143105GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766143105GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766143105GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766143105GPTR13
Tau Wae 766143105GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65521 pcs Pepa Raraunga 766143105GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1M
Mana Ma te Mea 160mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1M Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766143104GP
766143104GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 105043 pcs
Tikiake: 766143104GP.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 92579 pcs
Tikiake: 766143105GP.pdf
RFQ
766143122G
766143122G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC
Tikiake: 766143122G.pdf
Tikiake: 766143105G.pdf
766143104GPTR7
766143104GPTR7
Tikiake: 766143104GPTR7.pdf
766143121GPTR13
766143121GPTR13
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC
Tikiake: 766143121GPTR13.pdf
Tikiake: 766143121GPTR7.pdf