766141820GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766141820GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766141820GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766141820GPTR13
Tau Wae 766141820GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 82 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65440 pcs Pepa Raraunga 766141820GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 82
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 82 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766141821GP
766141821GP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 104000 pcs
Tikiake: 766141821GP.pdf
RFQ
766141821G
766141821G