766141512GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766141512GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766141512GPTR13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766141512GPTR13
Tau Wae 766141512GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70341 pcs Pepa Raraunga 766141512GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.1k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.1k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ngā Hua e hāngai ana
766141511GPTR13
766141511GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 70414 pcs
Tikiake: 766141511GPTR13.pdf
RFQ
766141512G
766141512G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 4651 pcs
Tikiake: 766141512G.pdf
RFQ
Tikiake: 766141511G.pdf
766141560GPTR7
766141560GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 56 OHM 14SOIC
Tikiake: 766141560GPTR7.pdf
766141511GP
766141511GP
Tikiake: 766141511GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 560 OHM 14SOIC