766141510GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 766141510GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766141510GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766141510GPTR13
Tau Wae 766141510GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69787 pcs Pepa Raraunga 766141510GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 51
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 13 Te maha o nga toka 14
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 51 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766141474GPTR7
766141474GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 80035 pcs
Tikiake: 766141474GPTR7.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 92898 pcs
Tikiake: 766141510GPTR7.pdf
RFQ
766141510G
766141510G
Tikiake: 766141510G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC
Tikiake: 766141511G.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC
766141511GP
766141511GP
Tikiake: 766141511GP.pdf