766141471GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 766141471GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Ngā Rauemi: 766141471GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 766141471GPTR13
Tau Wae 766141471GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58081 pcs Pepa Raraunga 766141471GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Raupapa 766 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 470
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.069" (1.75mm) Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
766141472GPTR7
766141472GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC
I roto i te taonga: 97408 pcs
Tikiake: 766141472GPTR7.pdf
RFQ
766141472GP
766141472GP
I roto i te taonga: 70203 pcs
Tikiake: 766141472GP.pdf
RFQ
766141471G
766141471G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Tikiake: 766141471G.pdf
Tikiake: 766141471GPTR7.pdf
Tikiake: 766141471GP.pdf
Whakaahuatanga: RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC
766141470GPTR13
766141470GPTR13
Tikiake: 766141470GPTR13.pdf
Tikiake: 766141472G.pdf
Tikiake: 766141472GPTR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel