753241102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753241102GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 753241102GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753241102GPTR13
Tau Wae 753241102GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70864 pcs Pepa Raraunga 753241102GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 22 Te maha o nga toka 24
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753201103GPTR13
753201103GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
I roto i te taonga: 65875 pcs
Tikiake: 753201103GPTR13.pdf
RFQ
753241102GP
753241102GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT
I roto i te taonga: 48893 pcs
Tikiake: 753241102GP.pdf
RFQ
75322
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 2MM 1.1"