753201102GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753201102GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
Ngā Rauemi: 753201102GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753201102GPTR13
Tau Wae 753201102GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66603 pcs Pepa Raraunga 753201102GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 18 Te maha o nga toka 20
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 18 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 20-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753201102GPTR7
753201102GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 18 RES 1K OHM 20DRT
I roto i te taonga: 46320 pcs
Tikiake: 753201102GPTR7.pdf
RFQ
75322
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX TR 2MM 1.1"
I roto i te taonga: 5905 pcs
Tikiake: 75322.pdf
RFQ
753181473GTR
753181473GTR
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 47K OHM 18DRT
Tikiake: 753181473GTR.pdf
753201102GP
753201102GP