753181223GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753181223GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
Ngā Rauemi: 753181223GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753181223GPTR7
Tau Wae 753181223GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46679 pcs Pepa Raraunga 753181223GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 18-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 16 Te maha o nga toka 18
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 16 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 18-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753181223GPTR13
753181223GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 22K OHM 18DRT
I roto i te taonga: 71115 pcs
Tikiake: 753181223GPTR13.pdf
RFQ
753181221GP
753181221GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 16 RES 220 OHM 18DRT
I roto i te taonga: 47306 pcs
Tikiake: 753181221GP.pdf
RFQ
Tikiake: 753181223GP.pdf
753181223GB
753181223GB