753125191APTR13
Hua Hua
Tau Wae: 753125191APTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES NTWRK 20 RES MULT OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 753125191APTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753125191APTR13
Tau Wae 753125191APTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
He Rahinga Kei te wātea 56240 pcs Pepa Raraunga 753125191APTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 330, 470
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 20 Te maha o nga toka 12
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 330, 470 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Dual Terminator 20 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT
Momo Aratau Dual Terminator Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753125191APTR7
753125191APTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES NTWRK 20 RES MULT OHM 12SRT
I roto i te taonga: 43828 pcs
Tikiake: 753125191APTR7.pdf
RFQ
75315
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX 1.5MM 1.1"
I roto i te taonga: 58802 pcs
Tikiake: 75315.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .012-.022 SOLDER
Tikiake:
75313
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX 1.3MM 1.1"