753121473GTR
Hua Hua
Tau Wae: 753121473GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 11 RES 47K OHM 12SRT
Ngā Rauemi: 753121473GTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753121473GTR
Tau Wae 753121473GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 11 RES 47K OHM 12SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5924 pcs Pepa Raraunga 753121473GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 12-SRT Ētahi Ingoa Q947212
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 11
Te maha o nga toka 12 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 11 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT Momo Aratau Bussed