753091101GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753091101GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753091101GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT
Ngā Rauemi: 753091101GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753091101GPTR7
Tau Wae 753091101GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44875 pcs Pepa Raraunga 753091101GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 9-SRT Ētahi Ingoa 753091101GP
753091101GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 9 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT Momo Aratau Bussed