753081103GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 753081103GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 753081103GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753081103GPTR13
Tau Wae 753081103GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58116 pcs Pepa Raraunga 753081103GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753083101GPTR7
753083101GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT
I roto i te taonga: 52543 pcs
Tikiake: 753083101GPTR7.pdf
RFQ
753083101GTR
753083101GTR
I roto i te taonga: 4618 pcs
Tikiake: 753083101GTR.pdf
RFQ
753081103GB
753081103GB
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SRT