753081101GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753081101GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 753081101GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753081101GPTR13
Tau Wae 753081101GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59573 pcs Pepa Raraunga 753081101GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 7 Te maha o nga toka 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
75307
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: BIT HEX 0.7MM 1.1"
I roto i te taonga: 73199 pcs
Tikiake: 75307.pdf
RFQ
753081102GPTR13
753081102GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 73069 pcs
Tikiake: 753081102GPTR13.pdf
RFQ
753081102GPTR7
753081102GPTR7
Tikiake: 753081102GPTR7.pdf
753081101GP
753081101GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 100 OHM 8SRT
Tikiake: 753081101GP.pdf
Tikiake: 753081101GPTR7.pdf
Kaihanga: Parallax, Inc.
Whakaahuatanga: BATTERY HLDR 4CELL AA LEADS
Tikiake: 753-00001.pdf
75304
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED BLUNT 7.87"
Whakaahuatanga: TWEEZER POINTED FINE 5.71"
753081102GB
753081102GB
Tikiake: 753081102GB.pdf
Tikiake: 753081102GP.pdf
753081102GTR
753081102GTR
Tikiake: 753081102GTR.pdf
753
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: EOS/ESD AUDIT KIT CARRY CASE
I roto i te taonga: 126 pcs
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel