752241473JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752241473JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 752241473JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752241473JP
Tau Wae 752241473JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52549 pcs Pepa Raraunga 752241473JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 47k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Bulk
Paa / Case 24-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 22 Te maha o nga toka 24
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 47k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752241510GPTR7
752241510GPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 51 OHM 24DRT
I roto i te taonga: 66343 pcs
Tikiake: 752241510GPTR7.pdf
RFQ
752241510GPTR13
752241510GPTR13
I roto i te taonga: 72248 pcs
Tikiake: 752241510GPTR13.pdf
RFQ
752241473JPTR7
752241473JPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT
Tikiake: 752241473JPTR7.pdf
752241472JPTR7
752241472JPTR7
Tikiake: 752241472JPTR7.pdf
752241473G
752241473G