752241472GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752241472GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752241472GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 752241472GTR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752241472GTR
Tau Wae 752241472GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga 752241472GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 4.7k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Ētahi Ingoa Q1019572
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 22
Te maha o nga toka 24 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752241473G
752241473G
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT