752241104GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752241104GPTR7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 752241104GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 22 RES 100K OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 752241104GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752241104GPTR7
Tau Wae 752241104GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 22 RES 100K OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69027 pcs Pepa Raraunga 752241104GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Ētahi Ingoa 752-241-100KPTR
752241104GPTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 22
Te maha o nga toka 24 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752241103JPTR7
752241103JPTR7
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT
I roto i te taonga: 52399 pcs
Tikiake: 752241103JPTR7.pdf
RFQ
752241104G
752241104G
Whakaahuatanga: RES ARRAY 22 RES 100K OHM 24DRT